Satış ve Danışma Hattı: 0282 651 63 42 Türkçe

Jeneratör

 

 

JENERATÖR SATIŞ

 

      Online Uzaktan Takip Sistemi Uzaktan Erişim Teknolojisi sayesinde Makelsan Jeneratörünüz uzman teknisyenler tarafından 1 yıl boyunca ücretsiz ve uzaktan online olarak takip edilsin. Hem servis maliyetinden kurtulun hem de erken teşhis ile kesintisiz bir hayat yaşayın.
 

- Ülke ekonomisine katkıda bulunan yerli üretim                     • Kolay sökülüp takılabilen şase
- Kolay montaj imkanı veren civatalı şase                                • Düşük amortisman
- Kabin dışından yakıt dolumu özelliği                                     • Düşük bakım maliyeti
- Galvaniz saclı kabin                                                               • Ekonomik ve uzun ömürlü
- Elektronik yakıt seviye şamandırası ile azalan
yakıt için uyarı sistemi

 

JENERATÖR SERVİS

     

     Her marka ve güçteki jeneratör gruplarındaki dizel tamir ve onarımı, her türlü elektriksel ve elektroniksel arızaların tamir ve onarım hizmetlerini uygun seçeneklerle ekonomik bir biçimde garantili olarak yerine getiriyoruz. Benzinli ve dizel, kabinli ve kabinsiz, manuel veya otomatik kumandalı, monofaze veya trifaze 22 kVA güçten 2500 kVA gücündeki jenerator gruplarının tümünün tamir  ve onarımlarını titizlikle gerçekleştiriyoruz.

 

JENERATÖR BAKIM

 

     Jeneratör setini daha uzun süre sorunsuz ve yüksek performans ile kullanabilmesi, ortaya çıkan arızaların kısa bir süre içinde giderilmesi ve oluşabilecek olan arızaların oluşmadan engellenebilmesi için jeneratör setinin düzenli olarak periyodik bakımları yapılmalıdır.

Günlük ve haftalık bakımların kullanıcı tarafından yapılması uygunken, aylık kontrollerin uzman, eğitimli bir teknisyen tarafından yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar garanti süresi boyunca mutlaka yetkili servisler tarafından yapılmalıdır. Garanti süresi sona erdiğinde ise Aksa Yetkili servisleri ile yapacağınız periyodik kontrol ve bakım anlaşması ile jeneratör setinize 7 / 24 düzenli bir bakım hizmeti almış olacaksınız. Ayrıca bu sözleşme kapsamı içinde kalan arıza ve bakım hizmetlerinde ayrıca bir işçilik ücreti vermezsiniz.